• Prestij
 • Manzara
 • Sosyal Hayat
 • Yaşam
 • Kalite
 • Teknoloji
 • Biz size ulaşalım
 • Nest DRAGOS A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve NEST DRAGOS Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

  Bgs Nest Dragos Projesi

  Ev Ararken Doğru

  Yere

  Bakın

   Tapu

  HEDİYEMİZ!

  Yaşam Başladı

  120 Ay

  0,79

  Faiz Fırsatı

  EN

  Nest DRAGOS!

  Dragos'da prestijli hayat

  Nest Dragos İstanbul'un en güzide yerleşim yerlerinden biri olan Dragos' ta, denizin çok yakınında kuruluyor .

   

  Büyüleyıcı Adalar manzarası, güneş ışıklanyla renkten renge giren eşsiz denizi, yemyeşil alanlanyla adeta İstanbul'da olduğunuzu unutturan bir bölge Dragos... Maltepe sınırları içensinde yer alan ve her yaşayanın keyif aldığı, Anadolu Yakası'nda prestijli hayatın diğer adı Dragos'un en güzel projelerinden Nest Dragos, sizi de bu muhteşem bölgede, hayatı yeniden keşfetmeye davet ediyor.

  Sahile ve Bağdat Caddesi'ne kısa sürede ulaşım. Çevresinde yürüme mesafesinde eğlence ve alışveriş merkezleri Maltepe Park AVM, Piazza AVM, lkea, Anatolıum Marmara AVM.

   

  Ayrıcalıklı Bir Yaşam!

  Mutluluk, huzur, keyif, konfor, manzara... Keşke hayatta güzel olan her şey daha fazla olsa diyenlere özel Nest Dragos, "Penthouse" daireler de var. Penthouse dairelerin sunmuş olduğu ayrıcalıklarla hayata taptaze bir başlangıç yapmak isteyenler için adres Nest Dragos...

  SHARE THIS PROJECT!

  Kalite

  1. Sınıf Hayat!

  Nest Dragos'un en büyük artılarından biri, detaylı ve üst sınıf malzemeler kullanılarak planlanmış iç mimarisi... Kayitesi  markaların izini taşıyan ankastre fırın, ocak ve bulaşık makinesi, siz evinize taşındığınızda hazır olacak. Sizde Nest dragosa gelin  hayatınızı yenileyin.

  SHARE THIS PROJECT!

  Sosyal Hayat

  Sosyalleşmenin En Konforlu Hali!

  İş dışında kalan vaktinizde sosyalleşip doya doya  keyif yapmak en doğal hakkınız Nest Dragos'un eğlenceli sosyal alanları açık yüzme havuzu ve cafeleri ile artık sosyalleşmek için evinizden çok  uzaklara gidip, trafik stresı çekmenize gerek kalmayacak.

  SHARE THIS PROJECT!

  Manzara

  İstanbul'un En Güzel Manzarası!

  İstanbul'un muhteşem manzarası eviniz olsun. Nest Dragos'un Maltepe sahilindeki büyüleyici Adalar manzarası, güneş ışıklanyla renkten renge giren eşsiz denizi ve yemyeşil, alanlarıyla kendinizi her zaman tatilde hissedeceksiniz. Gündüz izlemeye doyamayacağınız harika bir deniz, gece ışıltısına dalıp gideceğiniz muhteşem Adalar. Hepsi pencerenizde sizi bekliyor.

   

  Cevizli Mahallesi Yavuz Selim Sk.

  Nest Plaza No: 1  Maltepe / İSTANBUL

  +90 216 688 0707

  bgsnestyasam.com

  © Copyright 2018  BGS NEST YASAM

  SHARE THIS PROJECT!